Жюрі
ЖУРІ "ХОРЕОГРАФІЯ"

Dmitry Zemscov

Випускник престижної Академії Великого балету в Москві. Професійно танцював з Московським міським балетом, Європейським балетом, Імператорським російським балетом. У складі Імператорського Російського Балету його тренувала Майя Плісецька, одна з найвідоміших балерин Росії. Дмитро Земсков був удостоєний спеціальних призів на Міжнародному конкурсі артистів балету Майя, що проходив в Санкт-Петербурзі, Росія, в травні 1996 року, і на Міжнародному фестивалі в Міккелі, Фінляндія, в 1997 році. У 1998 році він отримав диплом БФА по хореографії та педагогіці Російської Академії театрального мистецтва.

З 1999 по 2005 рр.
Дмитро Земсков був обраний артистом багатьох американських балетних труп від Філадельфії до Олени, від Монтани до Колумбії, Південної Кароліни і Лас-Вегаса.

Він працював з майстрами-вчителями Синтія Грегорі, Серж Лавуа, Карена Брок, Арнольд Шпор, Енн Марі Де Анджело, Пітер Анастос, Марк Даймонд, Пол Сазерленд. У 1999 році він був удостоєний премії Golden Pointe Shoe від Columbia City Ballet.

Дмитро Земсков викладав і тренував класичний балет, джаз і був партнером Центру виконавських мистецтв Південної Кароліни, Танцювального центру Тамалін, Театру танцю Північного штату, Колумбійській консерваторії танців, Філадельфійської консерваторії танців, Вестсайдська академії виконавських мистецтв. Він був запрошеним хореографом в Aiken Civic Ballet.

Дмитро Земсков знявся в повнометражних балетних фільмах «Дон Кіхот», «Сон в літню ніч», «Красуня і чудовисько», що транслюються телеканалом «Освітнє телебачення Південної Кароліни» і # nbsp; гастролював по Північній Африці, Східній Азії, Південній Америці, Центральній та Західній Європі.